Nasz sklep korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.

zamknij

Dawno, dawno temu…

W miejscu gdzie gęsta broda mieni się w blasku zachodzącego słońca
Zrodziło się coś…
…przez wielu niedoceniane, wykorzystywane, niekiedy śmieszne lecz szczere do bólu.
Ów ,,coś’’ nazywało się przyjaźń.
Zapoczątkowana w 1998 roku, trwająca do dziś historia której nazwa brzmi Beard Bross


BEARD BROSS
Historia Beard Bross rozpoczęła się w 1998 roku w Czeskiej wiosce Bozkov oddalonej o prawie 600 kilometrów od domu rodzinnego przy kuflu miejscowego pilznera. Dwóch kumpli postanowiło stworzyć coś co przetrwa ich samych – projekt tworzący profesjonalne produkty wysokiej jakości – prosto od serca…jak brat dla brata…bez ściemy! Zycie toczyło się jednak inaczej niż było planowane aż do roku 2018 kiedy to koncepcja Beard Bross odrodziła się na nowo tym razem w domu, w ojczyźnie, w stolicy podkarpacia.


Dlaczego Beard Bross?
Beard - bo BRODA towarzyszy mi odkąd pamiętam
Bross - bo o BRACI trzeba dbać


Produkty Beard Bross
Przykładamy szczególną uwagę do jakości wykonania oraz użyteczności naszych produktów. Nie akceptujemy półśrodków. Dla nas albo coś działa, albo się w to nie angażujemy. Szkoda naszego oraz waszego czasu drodzy klienci na głupoty, więc przejdźmy do konkretów.

Prostownica Beard Bross jako jedno z pierwszych tego typu urządzeń zrobiła furorę na polskim rynku. Jej druga generacja dostępna tylko u akredytowanych partnerów podbija serca i brody wielu brodaczy.

Zestaw do brody Beard Bross z brzytwą ze stali nierdzewnej na wymienne ostrza jako pierwszy tego typu zestaw trafił pod strzechy polskich brodaczy.

Szczotka Beard Bross jako jedna z pierwszych na polskim rynku za sprawą wysokiej jakości wykonania, tylko naturalnych materiałów oraz konkurencyjnej ceny stała się bardziej przystępna i obecnie cieszy się niebywałą popularnością. Ponad 20 000 sprzedanych sztuk to nie przypadek.

Grzebień składany Beard Bross również jako jeden z pierwszych kieszonkowych grzebieni trafił w posiadanie polskich brodaczy.

Przed nami wiele nowości i wiele pomysłów.
Niektóre trochę mniej, a niektóre trochę bardziej zwariowane..


Dołącz do rodziny BEARD BROSS by przekonać się na co jeszcze nas stać