Nasz sklep korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.

zamknij

Składanie reklamacji w sklepie beardbross.pl


Jeśli chcesz złożyć reklamację, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:

1. Formularz zwrotu/reklamacji
Pobierz i następnie wypełnij formularz zwrotu/reklamacji, który dostępny jest na dole strony. Koniecznie dołącz go do odsyłanej przesyłki. Dokument powinien posiadać wszystkie Twoje dane plus podaną przyczynę reklamacji.

2. Odeślij produkt
Po wypełnieniu formularza odeślij go do nas wraz z produktem w nienaruszonym stanie oraz załącz wszystkie jego akcesoria i dodatki jakie otrzymałeś. Pamiętaj o dołączenie dowodu zakupu lub faktury.

3. Adres do wysyłki
Reklamowany produkt wyślij na nasz adres sklepu:
Beard Bross Edyta Płocica ul. Podmiejska 16H
35-312 Rzeszów

Uwaga! Nie przyjmujemy paczek zwrotnych za pobraniem.


Zwrot towaru


Zgodnie z obowiązującym prawem konsument ma 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij dokument dostępny na dole i wyślij go na podany poniżej adres wraz ze zwracanym produktem/produktami:
Beard Bross Edyta Płocica ul. Podmiejska 16H 35-312 Rzeszów

Do paczki koniecznie dołącz także dowód zakupu lub fakturę. Nie dołączenie wszystkich otrzymanych akcesoriów, gratisów i opakowań może skutkować obniżeniem wartości.

Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta: Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem


Formularz odstąpienia od umowy, dokonania zwrotu towaru w sklepie beardbross.pl


Jeśli z jakiegoś powodu chcesz zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij formularz zwrotu, który możesz pobrać >> POBIERZ